صفحه اصلی
دوره های زبده
درباره ما
تماس با ما
اخبار و تازه ها
ما در رسانه ها
فناوری ها و دستاوردها
بازتاب خبری
مجموعه ی زود میشی زبده یکی از برندهای شرکت هنر عمران ایرانیان می باشد. مفتخریم که بیش از ده سال دستاوردها و فعالیت های خدمات الکترونیک شرکت هنر عمران ایرانیان (ایاک بوک) در سطح کشور تا به امروز مورد توجه بسیاری از اساتید و مراجع آی تی کشور قرار گرفته و بازتاب فناوری ها و پروژه های بزرگ ابداعی و طراحی شده ی این مجموعه در رسانه های داخلی و خارجی کشور پوشش داده شده است که در اینجا قسمتی از آن را بعنوان سند افتخارات خود به شما عزیزان تقدیم می کنیم.
مشاهده
مصاحبه ی مهندس کام دین حاجی میرزایی مدرس دوره های آموزشی زود میشی زبده با شبکه خبر در خصوص دستاوردها و فناوری های ابداعی آی تی
مصاحبه با شبکه خبر
معرفی فناوری های مجموعه ی شرکت هنر عمران ایرانیان در مراسم رونمایی ده فناوری برتر توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حضور اصحاب رسانه و مقامات کشوری
رونمایی 10 فناوری برتر
مراسم رونمایی فناوری های این مجموعه در اخبار و رسانه های داخلی و خارجی انعکاس گسترده ای داشت و شرکت های داخلی و خارجی جهت استفاده از فناوری های آی تی ابداعی این شرکت وارد مذاکره شدند . ما در مجموعه ی زود میشی زبده جهت آموزش حرفه ای صفر تا صد و ارتقای سطح دانش و تجربه ی شما در حوزه ی آی تی از اساتید برجسته و شناخته شده ی کشور بهره می گیریم.
انعکاس خبری
معرفی شهر اینترنتی ساعت صفر ابداعی و طراحی شده توسط مهندس کام دین حاجی میرزایی مدیر عامل شرکت هنر عمران ایرانیان و استاد و موسس مجموعه ی زود میشی زبده که دوره های طراحی وب ، واقعیت مجازی ، بازی سازی سه بعدی ، واقعیت افزوده و ... در این مجموعه توسط شخص ایشان بصورت سفارشی و حرفه ای به شما آموزش داده می شود.
اخبار شبکه تهران
@zmz_ir